Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Pepidora, regeneracyjny ziemniak debiutuje w Marca

2023-01-18 21:00

Noworodek Consorzio dal Cuore Veneto będzie na Marca by BolognaFiere (hala 16, stoisko B31), gdzie zaprezentuje swoją nową markę Pepidora, ziemniaka z rolnictwa regeneracyjnego. Produkt z terytorium prowincji Werona, Padwa i Vicenza PepiDora ziemniaczana

Projekt skupia historyczne firmy zakorzenione na terytorium pomiędzy prowincjami Werona, Vicenza i Padwa: dwie firmy produkcyjne, spółdzielnie Terre del Guà i Buona Terra; dwie firmy magazynujące i pakujące, Baratella Commerciale i Agriveneto Spa. Dołączają do nich Bertrans, specjalizujący się w logistyce, oraz Sprea Agricoltura, zajmująca się produktami technicznymi dla rolnictwa.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem