Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Podatek od opakowań z tworzyw sztucznych wymaga wyjaśnienia w rozporządzeniu

2023-01-23 21:00
Źródło: Fruittoday.com

Specjalny podatek od opakowań z tworzyw sztucznych nienadających się do ponownego użycia, który wszedł w życie 1 stycznia 2023 r., wzbudził liczne wątpliwości we wszystkich branżach, a szczególnie w sektorze opakowań. Faktem jest, że wciąż nie ma regulacji, które pomogłyby wyjaśnić najbardziej skomplikowane sytuacje - twierdzą eksperci podczas ósmego Dialogu Wewnątrzklastrowego zorganizowanego przez Klaster Packaging Innovation.

Wydarzenia.

Jesús Pérez, dyrektor Klastra Opakowań, podkreślił, że "te zawrotne zmiany, które nadejdą w 2023 roku wraz z nowymi przepisami, skłoniły nas do otwarcia roku rozmawiając, zastanawiając się i wyjaśniając na temat podatku od tworzyw sztucznych, który wpływa na nasz sektor"

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem