Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Turcja weźmie udział w Międzynarodowych Dniach Borówki

2023-01-17 22:00
Źródło: Fruittoday.com

"Trendy w produkcji i konsumpcji borówki amerykańskiej rosną z roku na rok na całym świecie. Obecnie borówki stały się bardzo popularne w Turcji ze względu na dużą liczbę fitochemikaliów; wśród nich jest wiele pigmentów antocyjanowych, które mają duże znaczenie zdrowotne dla krajowego konsumenta. Z drugiej strony rośnie też jego uprawa, aby zaspokoić zapotrzebowanie rynków w Azji i na Wschodzie". To słowa Ebru Kafkasa, profesora Uniwersytetu Çukurova w Adanie (Turcja), jednego z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie borówek, który weźmie również udział jako prelegent w sympozjum Międzynarodowych Dni Borówki, wydarzeniu zaplanowanym w ramach kolejnej edycji Macfrut, międzynarodowych targów poświęconych sektorowi owoców i warzyw, które odbędą się od 3 do 5 maja w Centrum Expo w Rimini (Włochy).

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem