Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

TÜV Italia, metoda wykrywania genetycznie edytowanego pomidora #vocidellortofrutta

2023-01-04 22:00

Zmiany klimatyczne, przynoszące susze i nowe patogeny, skłaniają do zwrotu w kierunku wyraźnej edycji genomu, wciąż będącej dla UE techniką GMO. Jest on przedmiotem debaty w Parlamencie Europejskim, a badania, również zainicjowane przez Komisję, są zgodne co do ich potencjalnego poparcia dla Zielonego Ładu, choć pozostają obawy co do wpływu na różnorodność biologiczną. Rok 2023 może przynieść jakieś nowości, także dlatego, że większość zainteresowanych stron jest za. Tymczasem niektórzy idą do przodu: jak śledzić nowe techniki?

TÜV Italia, część globalnej jednostki certyfikującej TÜV SÜD Group, opracowała przykład metody identyfikowalności zastosowanej do odmiany pomidora

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem