Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

World of Fresh Ideas, Fruit Logistica sonduje trendy z kluczowymi graczami

2023-01-10 21:00

Osiem specjalnych wywiadów pozwalających zrozumieć trendy. Od 9 stycznia Fruit Logistica publikuje onlne World of Fresh Ideas, osiem odcinków, ekskluzywnych wywiadów z kluczowymi graczami, które mają być zapowiedzią targów, zaplanowanych w Berlinie od 8 do 10 lutego. "To, co te wywiady mogą przekazać, to możliwość rozważenia niektórych z najważniejszych trendów, które będą kształtować globalny handel owocami i warzywami w 2023 roku" - wskazuje Mike Knowles, dyrektor zarządzający Fruitnet Europe i prezenter World of Fresh Ideas. Model zostanie rozszerzony o ananasa w 2023 roku

W pierwszym odcinku występuje Franka Rodriguez, kierownik ds. zakupów w globalnym dziale zaopatrzenia AldiSud (zlokalizowanym w Salzburgu) i odpowiedzialnym za wszystkie kategorie świeżych owoców. Tematem przewodnim jest zobowiązanie grupy do płacenia plantatorom bananów godnej płacy za życie.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem