Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Zespri wprowadza na rynek łyżeczkę Kiwi i pudełko na motyle

2023-01-17 21:00

Zespri nadal skupia się na ekologii i środowisku poprzez małe, ważne gesty. Firma Kiwi wprowadza na rynek łyżkę Kiwi i pudełko na motyle, dwa produkty, które nadają się do recyklingu, wielokrotnego użytku i są dobre dla środowiska. "Odpowiedzialność za środowisko i nasz cel, jakim jest ograniczenie ilości tworzyw sztucznych - wyjaśnia firma - skłoniły nas do poszukiwania coraz bardziej zrównoważonych rozwiązań, takich jak materiały odnawialne w ramach gospodarki cyrkulacyjnej, które zastąpią konwencjonalne tworzywa sztuczne".

.

Pudełko i skrzynka Butterfly Box to produkty podlegające recyklingowi, wykonane z Arboblend, mieszanki biopolimerów składających się w 92% z surowców odnawialnych. Dodatkowo materiał ten gwarantuje bezpieczeństwo i łatwość prania, a także kompostowalność na poziomie przemysłowym. Łyżeczki i pudełka na motyle są w 100% produkowane w Europie. Zespri zielony i zdrowy

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem