Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Ziemniaki z regionu Emilia-Romagna: porozumienie w sprawie minimalnej ceny produkcji

2023-01-18 21:00

Liczba firm z regionu Emilia-Romania podpisała porozumienie prewencyjne z Agripat–Association of Potato Producers w sprawie minimalnej ceny ziemniaków na rok gospodarczy 2023-24 na poziomie 0,32 euro/kg.

Baschieri Rino, Fuitem e Orsini, Marmocchi Angiolino,Leonesi, Ortofrutticola Parma, Orsini Ercolee Romagnoli F.lli Spa podpisały je. Wspólne działanie na rzecz zrównoważonej ekonomicznie i społecznie uprawy ziemniaków

.

Cena minimalna będzie stosowana w stosunku do tego, co jest przewidziane w Umowie Ramowej na produkt pierwszej kategorii sprzedawany w przesyłce, obliczony na podstawie danych zawartych w raporcie produkcyjnym zatwierdzonym przez Agripat. To porozumienie pozwoli producentom zamortyzować niektóre niepewności związane z kolejną kampanią.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem