Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Zrównoważone innowacje w dziedzinie owoców i warzyw również w centrum zainteresowania konferencji Marca Fresh

2023-01-13 21:00

Obecne krytyczne problemy i przyszłość owoców i warzyw we Włoszech. Marca Fresh, w swojej trzeciej edycji, odnawia swoje powołanie jako innowacyjny format z serią wydarzeń podczas dwóch dni Marca 2023 na Fiere Bologna, które będziemy śledzić w naszej #gdoweekreportaż klikając tutaj. Dwa spotkania kuratorowane przez Sgmarketing: wyzwania rynkowe i koncentracja na ziemniaku

W dniach 18 i 19 stycznia w Arenie w hali 16 odbędą się dwa spotkania kuratorowane przez Sgmarketing. Pierwszego dnia, o godz. 11.30, po wprowadzeniu Claudio Scalise, partnera zarządzającego Sgmarketing, odbędzie się konferencja zatytułowana Le sfide del mercato tra convenienza e innovazione. Porównanie dystrybucji i produkcji na dużą skalę. Salvo Garipoli, dyrektor Sgmarketingu, skomentuje główne wyniki corocznej analizy konsumenckiej firmy. Szczegółowo zostanie zbadana rola wygody w procesie wydawania pieniędzy w podwójnym wymiarze gospodarki i usług.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem