Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Środa 19 luty 2020. Od wczoraj dodano 4051 ceny w 32 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Nowy eko targ ze zrównoważonymi cenami

Rośnie produkcja ekologicznych
owoców i warzyw
  |   Źródło:
Choć targ Le Wilanów ze zdrową żywnością gości w Warszawie zaledwie od miesiąca, już zyskał popularność - dowiadujemy się z naszemiasto.pl.

Co sobotę na skwerze przy zbiegu ul. Kieślowskiego i ul. Herbu Szreniawa w Warszawie pojawia się ponad 40 stoisk, na których można kupić tradycyjne smakołyki bezpośrednio od producentów.

Le Targ to także miejsce, gdzie warto wybrać się po ekologiczne warzywa i owoce prosto od rolników - zachęca naszemiasto.pl.

– Staramy się, by ceny na Le Targu były zrównoważone. Za młode ziemniaki zapłacimy 4 zł, sałata dębolistna kosztuje 5 zł, a jarmuż 5,50 zł – mówi Michał Groniowski, który wspólnie z żoną Zuzanną zajmuje się organizacją Le Targu Wilanów.

Kiermasz z regionalnymi produktami odbywa się przy wsparciu i na terenie użyczonym przez firmę GTC, inwestora Galerii Wilanów.

Podobne
Rynek eko owoców i warzyw urośnie
2013-07-30 08:54
Eko żywność urośnie
Szacunkowa wartość rynku żywności ekologicznej wynosi 550-600 mln zł. Ten segment cały czas rośnie dwucyfrowo - mówi Agnieszka Górnicka, prezes agencji badawczej Inquiry.
czytaj więcej
Aspersa Ltd.
2013-07-29 19:11
Aspersa Ltd. – produkty ekologiczne z Krety
Aspersa Ltd. to firma z Krety zajmująca się od 2001 roku handlem produktów ekologicznych zarówno na rynku krajowym, jak i w eksporcie.
czytaj więcej
Importujemy coraz więcej soków z Ukrainy. Źródło:benc.pl
2013-07-09 17:39
Kupiliśmy rekordową ilość soków z Ukrainy
W ciągu 11 miesięcy sezonu 2012/13 Polska zaimportowała z Ukrainy rekordową wielkość owocowo-warzywnych soków – wynika z danych Ukrstat.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.