Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sobota 31 października 2020. Od wczoraj dodano 2879 ceny w 26 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Rosja: rozpoczęły się targi World Food Moscow

  |   Źródło:
W Moskwie rozpoczęły się targi World Food Moscow, które potrwają do 16 września. Targi te są jedną z czołowych imprez z branży spożywczej na świecie, a organizatorzy przewidują w tym roku przynajmniej 10-proc. wzrost liczby wystawców.

Wśród wystawców będą firmy m.in. z Egiptu, Włoch, Hiszpanii, Chile, Argentyny, Ekwadoru, RPA, Serbii, Polski, Turcji, USA, Francjii Chin. Targi podzielone są na jedenaście specjalistycznych sektorów, wśród których owoce i warzywa są jednym z ważniejszych i dynamicznie rosnących. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi 60 tys. zwiedzających. 

Słowa kluczowe: Moskwa, World Food Moscow

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.