Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sroda 8 kwietnia 2020. Od wczoraj dodano 2846 ceny w 29 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Nowy Mercedes-Benz Klasy V

Czy nowy Mercedes-Benz Klasy V
nie będzie autem dostawczym?
  |   Źródło:
Już wiosną przyszłego roku na rynku pojawi się nowy Mercedes-Benz Klasy V, który zaoferuje o wiele więcej luksusu, stylu i klasy niż dotychczas oferowany model Viano.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy nowa Klasa V całkowicie zastąpi Viano w ofercie, czy będzie skierowana do wymagających użytkowników, którzy chcą dużego, ale komfortowego auta bez żadnych skojarzeń z dostawczym vanem.

Światowa premiera zapowiedziana jest na Salon Samochodowy w Genewie, który odbędzie się w marcu 2014 roku. Na chwilę obecną Mercedes pokazał tylko zdjęcia wnętrza nowego auta.

W centralnej części znajdziemy duży ekran dotykowy, który prawdopodobnie możemy zdemontować i traktować jak tablet. Jeśli chodzi o jednostki napędowe, ilość danych na ten temat jest ograniczona, choć w kuluarach mówi się o trzech silnikach wysokoprężnych na start o mocy 136, 170 oraz 190 KM. Silniki benzynowe pojawią się niedługo po premierze. W przyszłym roku poznamy również użytkową wersję Klasy V, która ma zastąpić Vito. Szykuje się przemeblowanie w ofercie producenta ze Stuttgartu.

Więcej zdjęć na stronie www.autocentrum.pl

Słowa kluczowe: mercedes, benz, auto dostawcze

Podobne
Czy tak będzie wyglądać nowe auto dostawcze? Źródło:WorldCarFans
2013-08-21 10:56
Nowe auto dostawcze?
Citroen, Peugeot i Fiat pracują nad nową odsłoną auta dostawczego z rodziny Jumper i Boxer. Serwis WorldCarFans opublikował zdjęcia nowego modelu.
czytaj więcej
Volkswagen Transporter
2013-08-09 15:23
Nowa klimatyzacja do aut dostawczych
Wśród opisanych w sierpniowym magazynie Nissen News referencji z grupy chłodnic cieczy znalazła się pozycja do Volkswagena Transportera (09-) z jednostkami napędowymi 2.0 TSI oraz 2.0 TDI.
czytaj więcej
Automatyczne pszczoły
2012-09-03 08:38
Automatyczne "pszczoły"
Problem wymierających owadów rozwiążą automatyczne "pszczoły"? Prace nad projektem ruszą już we wrześniu br.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.