Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020. Od wczoraj dodano 2326 ceny w 24 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Wszechstronny kombivan

Volkswagen Cross Caddy
Źródło:mat.pras.
  |   Źródło:
Volkswagen Caddy budowany w poznańskiej fabryce z wykorzystaniem podzespołów popularnego VW Golfa, może zjeżdżać teraz także z wielkopolskich taśm produkcyjnych, w bardziej lifestylowej jak i dostawczej odmianie Cross Caddy.

Volkswagen Cross Caddy na tle "zwykłego Caddy", charakteryzuje się 17-calowymi obręczami ze stopów lekkich, obutymi w opony 205/50 R17. Zastosowane czarne osłony nadkoli, progi oraz dolne krawędzie przedniego i tylnego zderzaka, zdradzają jego wzmocniony charakter. W połączeniu z podniesionym nieco zawieszeniem, autem można bez większych obaw zjechać na nieutwardzone, szutrowe drogi. Czarne elementy dają wrażenie mocniejszej sylwetki i kontrastują z lakierowanymi blachami karoserii. Oryginalnym kolorem może być zielony lakier Viper, znany z palety sportowego Scirocco. Uzupełnieniem pseudo terenowego designu jest srebrna osłona podwozia oraz ochronne panele progowe.

Silniki jakie mogą znaleźć się pod maską, to spory przekrój znanych volkswagenowskich jednostek. Można zamówić auto z benzynowymi TSI, wysokoprężnymi TDI, czy takie zasilana gazem CNG lub popularnym w Polsce LPG. Moce rozpoczynają się od 85 KM do 170 KM. Dla wymagających w ofercie jest nawet automatyczna skrzynia biegów DSG, oczy napęd na cztery koła 4MOTION.

Volkswagen Cross Caddy w Polsce pojawi się w kilku wersjach nadwoziowych - jako furgon oraz jako wariant osobowy w odmianie 5- oraz 7-miejscowej. Przykładowo koszt pakietu Cross dla wersji furgon to 7 083 złotych, a w przypadku 5-osobowej wersji Trendline wynosi 12 634 zł. Przekładając to na kompletne ceny, Cross Caddy furgon kosztuje od 58 568 zł (plus VAT), a 5-osobowy kombi-van startuje od 68 358 zł (plus VAT).

Słowa kluczowe: volkswagen, auto dostawcze

Podobne
Kurczy się rynek samochodów ciężarowych w Europie. Źródło:matpras.(mt)
2013-02-13 09:08
Skurczył się rynek samochodów ciężarowych
W roku 2012 zachodnioeuropejski rynek samochodów ciężarowych (DMC ≥ 3,5 tony) skurczył się o 7,4 proc. do 574 700 jednostek, a warunki wymiany handlowej pogarszały się w kolejnych miesiącach.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.