Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest sobota 15 czerwca 2019. Od wczoraj dodano 3675 ceny w 33 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś:  »   »  Współpracuj z sieciami handlowymi bez pośredników!

Współpracuj z sieciami handlowymi bez pośredników!

  |   Źródło:
Posiadasz gospodarstwo rolne i jesteś producentem owoców, warzyw lub kwiatów? Zależy Ci na stabilnej sytuacji finansowej i rozwoju firmy? Chcesz, by Twoje produkty były dostępne na terenie całej Polski? Jest to możliwe!

  Jako organizatorzy corocznej konferencji Fresh Market umożliwiamy producentom nawiązanie bezpośredniej współpracy  z kupcami odpowiedzialnymi za zakup owoców, warzyw i kwiatów z sieci  handlowych działających na polskim rynku.

Formularz współpracy z sieciami handlowymi - wypełnij! 

 

https://www.freshka.fresh-market.pl/ankieta-producenta

 

Zainteresowanych naszą inicjatywą producentów prosimy o wypełnienie formularza i wysłanie go do 20 września 2019 roku. Prawidłowo wypełnione formularze zostaną przekazane na ręce kupców reprezentujących zaznaczone sieci handlowe.

Czy wiesz, że nawiązując bezpośrednią współpracę z sieciami handlowymi:

  • masz pewność długofalowej relacji biznesowej: stałych dostaw i tym samym stałych dochodów,
  • bez dodatkowych nakładów finansowych docierasz ze swoimi produktami do  odległych regionów kraju,
  • zyskujesz możliwość rozwoju firmy i oferty produktowej, zwiększając przewagę konkurencyjną,
  • zwiększa się Twoja wiarygodność  wobec banków, akcjonariuszy i obligatariuszy, co umożliwia pozyskanie dodatkowego finansowania i ekspansję na rynki zagraniczne,
  • stajesz się bardziej rozpoznawalny na rynku,
  • możesz liczyć na wsparcie promocyjne sieci handlowych.

Jesteśmy przekonani, że bezpośrednia relacja pomiędzy producentem a końcowym odbiorcą - siecią handlową, jest korzystna dla obu stron.

Równocześnie zapraszamy  na XII edycję konferencji Fresh Market 2019, która odbędzie się 3 października 2019 roku w MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. To niepowtarzalna szansa na osobisty kontakt każdego producenta z kupcami z sieci handlowych.

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny : 22 721 60 62  lub   kom. 603 811 818

 

Komentarze
2019-06-13
Mieszkam we wloszech na stale,posiadam duzy furgon i znajomosci u bezposrednich producentow owocow i warzyw,chętnie nawiąże stałą współpracę z sieciami chandlowymi
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.