Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Zbiory pieczarek w 2022 roku spadły o sześć procent

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W 2022 roku w Niemczech zebrano 76 100 ton grzybów. Jak podaje Federalny Urząd Statystyczny (Destatis), było to o 6% mniej niż w roku poprzednim. Niemniej jednak, po 2021 i 2020 roku, była to trzecia największa wielkość zbiorów od czasu zarejestrowania zbiorów grzybów w 2012 roku. W porównaniu do średniej dziesięcioletniej z lat 2012-2021, zbiory pieczarek w 2022 r. były wyższe o 13%.

Wydawnictwo

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem