Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Produkcja awokado w stanie Floryda w 2023 roku wyniosła 10 550 ton.

2024-05-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com
USDA opublikowało swoje oświadczenie prasowe dotyczące regionu Południowego w sprawie owoców niecytrusowych i orzechów. Wśród głównych wyników znajdują się następujące dane: AwokadoWykorzystana produkcja awokado na Florydzie w 2023 roku wyniosła 10 550 ton, co stanowi spadek o 41 procent w porównaniu z 2022 rokiem, podczas gdy wartość produkcji spadła o 25 procent.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Awokado

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem