Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brytyjscy producenci owoców jagodowych wyrażają zaniepokojenie niezrównoważonymi praktykami supermarketów

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W niedawnej ankiecie przeprowadzonej przez British Berry Growers, organizację reprezentującą 95% brytyjskiej sprzedaży owoców jagodowych, okazało się, że znaczące 80% producentów owoców jagodowych w Wielkiej Brytanii nie postrzega już swoich relacji z brytyjskimi supermarketami jako partnerstwa.

Badanie ujawniło wyraźny brak prawdziwie partnerskich nastrojów wśród producentów w stosunku do ich detalicznych odpowiedników. A

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem