Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Nasz sezon zbiorów borówki jest wcześniejszy niż w RPA, więc Namibia ma przewagę."

2024-07-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Christina Pfandl, Business Scout for Development, wygłosiła przemówienie na temat "Nowych rynków zaopatrzeniowych" podczas wydarzenia, skupiając się na Namibii - potencjalnie niedocenianym rynku dostaw w południowej Afryce, jak zauważyła na początku swojej prezentacji. "Namibia jest bardzo dużym i bardzo rzadko zaludnionym krajem - prawie połowa".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem