Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Przy spodziewanej produkcji gruszek na Konferencji, będziemy potrzebować każdego rynku"

2023-08-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rozpoczął się nowy sezon na belgijskie gruszki. Biorąc pod uwagę europejskie prognozy, w tym sezonie istnieje wiele możliwości dla belgijskich gruszek Conference w Europie. Inne rynki są jednak nadal brane pod uwagę. Marc Evrard (BFV) i VLAM mieli więc stoisko na Konferencji Brazylijskiej w dniach 22 i 23 sierpnia w Sao Paolo w Brazylii. "Mamy mnóstwo gruszek do sprzedania, więc każdy rynek jest potrzebny.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem