Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

A tam drożej i drożej

2014-11-06 14:53

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma z okolic Lublina kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,19 zł/kg
  wzrost o 1 grosz na kilogramie



Firma z okolic Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,18 - 19 zł/kg
  w zależności od ilości
  wzrost o 1-2 grosze na kilogramie


Firma z Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,18 zł/kg

 

 

 

 


 

 

Zobacz więcej: Jabłka

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem