Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ceny jabłek wzrosną? "Trzy niewiadome przesądzą o dalszym rozwoju sytuacji"

2023-02-28 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Na rynku jabłek panuje niepewność co do wielkości zmian cen. Trzy główne niewiadome przesądzą o dalszym rozwoju sytuacji.

Pierwsza to polityka przetwórstwa w najbliższych dniach i tygodniach. Druga niewiadoma to sytuacja na rynkach eksportowych – głównie Egipskim, wschodniej Europy, oraz w mniejszym stopniu krajów Unii Europejskiej. Trzecią jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem