Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dlaczego cena jabłek przemysłowych wciąż jest tak ważna dla sadowników?

2023-11-20 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Patrząc z pespektywy wielu lat na nasze polskie sadownictwo, możemy powiedzieć, że wraz ze wzrostem produkcji wyrażanej w tonach, rośnie procent jabłek kierowanych do przetwórstwa. Czyli inaczej mówiąc, nie zwiększa się - a nawet po rosyjskim embargu - zmniejsza się ilość jabłek potrzebnych na świeży rynek, eksport i rynek krajowy – mówi Witold Boguta, prezes

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem