Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Niewiele mniej

2015-01-07 14:03

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma z okolic Lublina kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,25 zł/kg


Firma z okolic Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,25 zł/kg


Firma z Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,25 zł/kg


Firma z okolic Dęblina kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,24 zł/kg

 

Ceny zakupu przemysłu po przerwie noworocznej są niewiele niższe jak w grudniu - średnio o 1 - 2 grosze na kilogramie. Najczęściej występującą ceną w regionie jest 25 groszy za zwykły przemysł.

 

 

 

 

Zobacz więcej: Jabłka

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem