Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Po ile?

2017-01-09 14:50

 

 

 

 

 

 

Firma z okolic Limanowej kupuje jabłka przemysłowe w następującej cenie:

- 0,25 zł/kg


Firma z okolic Komornik kupuje jabłka przemysłowe w następującej cenie:

- 0,25 zł/kg


Firma z okolic Krakowa kupuje jabłka przemysłowe w następującej cenie:

- 0,24 zł/kg

 

 

Zobacz więcej: Jabłka

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem