Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Raport cen jabłek odmiany Idared w punktach skupu w Polsce - 15 maja 2024

2024-05-15 12:53
Dnia 15 maja 2024 roku, na rynku skupu jabłek odmiany Idared w Polsce, obserwowaliśmy zróżnicowane ceny oferowane producentom przez różne punkty skupu. W województwie mazowieckim minimalna i maksymalna cena za kilogram jabłek wynosiła odpowiednio 2.00 zł, utrzymując się na stałym poziomie. Natomiast w województwie lubelskim cena za kilogram jabłek Idared wynosiła 2.00 zł, bez zmian w porównaniu do poprzednich notowań.
W przypadku jabłek odmiany Idared o kalibrze 70/90, w województwie mazowieckim cena minimalna i maksymalna wynosiła 1.70 zł, pozostając bez zmian. Natomiast w województwie lubelskim cena za kilogram jabłek tej odmiany wynosiła 2.00 zł, utrzymując się na stałym poziomie.
Dla jabłek Idared o kalibrze 70+, przeznaczonych głównie na eksport, w województwie mazowieckim cena minimalna i maksymalna wynosiła 2.30 zł, nie ulegając zmianie. W innym punkcie skupu w tym samym województwie cena za kilogram jabłek tej odmiany wynosiła 1.60 zł, pozostając na stałym poziomie.
Podsumowując, ceny skupu jabłek odmiany Idared w różnych punktach skupu i województwach utrzymują się na zróżnicowanym poziomie. Dla pełnej analizy sytuacji cenowej na rynku owoców, zachęcamy do subskrypcji portalu fresh-market.pl, gdzie można uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat aktualnych notowań.

Zobacz więcej: Jabłka

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem