Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Korzystaj z serwisu bez ograniczeń - porównuj szczegółowe ceny, czytaj pełne artykuły!

Wykup abonament

Znów ceny w górę?

2013-10-17 12:29

Firma z okolic Opola Lubelskiego kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,56 zł/kg

Firma z okolic Ryk kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,54 zł/kg

Firma z okolic Kraśnika kupuje jabłka w następującej cenie:

- jabłka przemysłowe - 0,55 zł/kg

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem