Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Chcemy wprowadzić naszą zieloną kokosową w Hiszpanii i we Włoszech w tym czasie rosnącego ruchu turystycznego na plażach."

2024-07-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Brazylijska zielona kokosowa woda szuka swojego miejsca na rynku europejskim. "W zeszłym roku rozpoczęliśmy współpracę z siecią supermarketów w Portugalii, dostarczając zielone kokosy. Owoce zostały ciepło przyjęte, dlatego w tym roku już co tydzień wysyłamy kontenery do Portugalii oraz Wielkiej Brytanii. Jednakże, naszą...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Kokos

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem