Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Mrożone maliny zalegają w chłodniach. Co z cenami skupu 2023?

2023-05-29 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Według danych Serbskiej Izby Gospodarczej eksport mrożonych malin z Serbii w 2022 roku zmniejszył się o około 33 proc. Plantatorzy zastanawiają się, jakie będą ceny świeżych malin w 2023 roku.

Pierwsze prognozy wskazują, że cena malin za kilogram w nowym sezonie wyniesie około 300 dinarów, mimo że prognozuje się około 30 proc. mniej plonów z powodu

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem