Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

USDA zmienia federalne rozporządzenie w sprawie wprowadzania do obrotu kalifornijskich orzechów włoskich

2023-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wczoraj Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) ogłosił, że producenci orzechów włoskich uprawianych w Kalifornii głosowali za sześcioma poprawkami do federalnego nakazu marketingowego regulującego postępowanie z orzechami włoskimi uprawianymi w Kalifornii.

Poprawki te wyeliminują obowiązkową inspekcję i certyfikację orzechów włoskich w łupinach i bez łupin oraz orzechów włoskich w łupinach przeznaczonych do przetworzenia; stworzą nowy mechanizm

...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem