Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

2022-2023 prognoza dla wszystkich pomarańczy z Florydy wynosi 16,1 mln skrzynek

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Prognoza 2022-2023 Florida all orange wydana przez USDA Agricultural Statistics Board wynosi 16,1 mln skrzynek, wzrosła o 100 000 skrzynek w stosunku do prognozy z lutego. Jeśli zostanie zrealizowana, będzie to o 61 proc. mniej niż końcowa produkcja w ubiegłym sezonie. Na prognozę składa się 6,10 mln skrzynek pomarańczy nie-Valencia (wczesne, środkowe i odmiany Navel) oraz 10,0 mln skrzynek Valencia

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem