Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"E-commerce Food Award" w kategorii pomarańcza Bergamot i produkt uboczny

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Celem jest wzrost i rozwój umiejętności w społeczeństwie, które szybko się zmienia, aby nie znaleźć się nieprzygotowanym, jeśli chodzi o kanały sprzedaży i trendy, które przechwytują współczesnych konsumentów. Postępując zgodnie z tą strategią, firma zdobyła nagrodę E-commerce Food Award, ważne wyróżnienie za najlepszy Food E-Commerce dla kategorii pomarańczy Bergamot i produktów ubocznych. Uroczystość

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Pomarańcze

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem