Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

97 procent Polaków wybiera ziemniaki. Te warzywa znajdują się w czołówce

2023-11-05 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Wśród najpopularniejszych gatunków października Kantar wymienia ziemniaki, cebule oraz pomidory. W porównaniu do października 2022 roku najbardziej wzrosło spożycie cukinii, papryki, brokułów, kapusty, ogórka. cebuli, dyni i marchwi. W skali 2 lat ilość konsumentów cukinii i ogórka wzrosła o 1,3 mln konsumentów. W skali lat 3 większe wzrosty

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem