Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Ceny ziemniaków młodych na polskich rynkach - raport z 15 maja 2024

2024-05-15 13:13
Na najnowszych danych dotyczących cen ziemniaków młodych na polskich rynkach, można zauważyć zróżnicowanie w wartościach oferowanych produktów. Na przykład na rynku w Broniszach ceny ziemniaków młodych wahają się od 5,00 do 6,00 zł za kilogram, co oznacza spadek o 31,3% w porównaniu do poprzednich danych.
Warto zauważyć, że importowane ziemniaki młode z Grecji na targowisku w Wrocławiu są dostępne w przedziale cenowym od 3,00 do 4,70 zł za kilogram, bez zmian w porównaniu do poprzednich danych. Jest to istotna informacja dla kupujących, którzy mogą wybierać spośród różnych opcji cenowych.
Jednakże, należy zwrócić uwagę, że ceny ziemniaków młodych pochodzących z Polski, oferowanych na niektórych rynkach, mogą być znacząco wyższe niż importowanych. Takie ziemniaki krajowe, mimo swojej wyższej ceny, cieszą się popularnością ze względu na swoje lokalne pochodzenie i jakość.
Dane dotyczące cen ziemniaków młodych na różnych rynkach w Polsce mogą być istotne dla osób prowadzących działalność handlową lub poszukujących świeżych produktów do swoich kuchni. Dlatego warto śledzić aktualne informacje na temat cen i dostępności na poszczególnych rynkach.
Więcej szczegółowych informacji na temat cen ziemniaków młodych oraz innych świeżych owoców i warzyw znajdziesz na portalu fresh-market.pl. Ostatnie dane mogą pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych i śledzeniu trendów na rynku.

Zobacz więcej: Raporty cenowe

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem