Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Potencjał wzrostu cen marchwi na Ukrainie nie został jeszcze wyczerpany

2023-03-07 00:00
Źródło: East-fruit.com

Wzrost cen sprzedaży na rynku marchwi na Ukrainie trwa już trzeci tydzień z rzędu - informują analitycy projektu EastFruit. Jednocześnie analitycy rynku są pewni, że to jeszcze nie jest granica i że ceny marchwi będą nadal rosły. Swoją opinię tłumaczą brakiem podaży marchwi w ukraińskich gospodarstwach. Jednocześnie handlowcy i hurtownicy

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem