Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Asia Fruit Logistica została otwarta dzisiaj

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Asia Fruit Logistica otworzyła dziś swoje podwoje dla globalnej branży świeżych produktów. Azjatyckie targi handlu świeżymi owocami i warzywami odbędą się w dniach 6-8 września 2023 r. w AsiaWorld-Expo w Hongkongu wraz z Asiafruit Congress i Asiafruit Business Forum.

Przygotuj się na spotkanie twarzą w twarz z ponad 700 wystawcami z 43 krajów i regionów oraz odkryj około 24 krajowych i

narodowych produktów.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem