Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dole nie spodziewa się odzyskać wszystkich kosztów ataku ransomware

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według rzeczników Dole, firma może nie być w stanie w pełni odzyskać kosztów związanych z atakiem ransomware, który tymczasowo zakłócił jej północnoamerykańskie operacje w lutym. Gigant świeżych produktów z siedzibą w Dublinie powiedział, że atak miał ograniczony ogólny wpływ na firmę, ale był szczególnie zakłócający dla jej działalności w Chile i świeżych warzywach.

"Przypuszczam, że proste

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem