Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

I Konferencja Jagodowa na TSW 2023 już 18 stycznia – programie MALINA i PORZECZKA

2023-01-16 20:00
Źródło: Jagodnik.pl

Już w środę osoby produkujące maliny oraz porzeczki będą miały nie lada gratkę uczestniczyć w I Konferencji Jagodowej towarzyszącej TSW 2023 odbywającym się w dniach 18-19 stycznia w Kielcach. Wydarzenie to zostało podzielona na dwie części – od godziny 11 do 14.30 będzie odbywała się I Konferencja Malinowa, a zaraz po niej zapraszamy na I Konferencję Porzeczkową. Zapraszamy do zapoznania się z programem tych dwóch ważnych dla branży jagodowej wydarzeń.

Prowadzący: dr Paweł Krawiec, Horti Team

11:02 – 11:05 – Powitanie

11:05 – 11:35 – Uprawa malin w tunelach: grunt kontra doniczka

– dr Paweł Krawiec, Horti Team

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem