Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Firma Lineage planuje pozyskać ponad 3 miliardy dolarów w ramach debiutu na giełdzie (IPO).

2024-06-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Lineage, spółka REIT (Real Estate Investment Trust) oraz dostawca zintegrowanych rozwiązań kontrolujących temperaturę, ogłosiła w środę, 26 czerwca, że publicznie złożyła wniosek rejestracyjny na formularzu S-11 w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w celu sprzedaży akcji swojego zwykłego kapitału w ramach pierwszej oferty publicznej.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem