Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kolejki statków w obszarach dotkniętych burzami nie powstrzymują spadku przewozów towarowych

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ekstremalne warunki pogodowe, w szczególności tajfuny i huragany w Azji Północnej i Stanach Zjednoczonych, spowodowały zatory w głównych portach. W dzisiejszym raporcie Linerlytica stwierdzono, że kolejki statków wzrosły w tygodniu, który zakończył się 10 września.

Północna Azja, w szczególności, została zniszczona przez ulewne deszcze w sezonie tajfunów, z Super Tajfunem Saola, Tajfunem Khanun i Tajfunem

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem