Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Agroponiente: "Nasz obecny wzrost jest najwyższym procentowym wzrostem od wielu lat".

2023-03-17 00:00
Źródło: Fruittoday.com

Grupo Agroponiente kontynuuje swój wzrost w tej kampanii 2022/2023 pod każdym względem, konsolidując swoją ideę dużej europejskiej firmy z siedzibą na południu Hiszpanii (konkretnie w Almerii), z międzynarodowym powołaniem i perspektywą wielkiego wzrostu. Wzrost, który już wystrzelił w górę w tym sezonie, w którym trzy firmy, które tworzą firmę, Agroponiente,

Agroponiente,

Agroponiente,

Agroponiente,

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem