Wiadomości
Wręczono nagrody "Rolnik Lubelszczyzny"
0000-00-00 00:00
Właściciele trzech gospodarstw oraz trzy grupy producenckie z Lubelszczyzny to laureaci konkursu "Rolnik Lubelszczyzny" organizowanego przez Urząd Marszałkowski i spółkę Targi Lublin. Nagrody wręczono w sobotę podczas Targów Rolniczych Agro-Park – czytamy na Wyborcza.pl.
czytaj dalej


