Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Aldi rozpoczyna współpracę z Naturlandem i konsekwentnie kontynuuje strategię organiczną

2023-01-18 22:00
Partnerstwo jest ważnym krokiem w dalszym rozwoju kompleksowej oferty ekologicznej. Jest to również ważny sygnał dla większej różnorodności biologicznej, mówi Aldi. Pierwsze wybrane produkty z certyfikatem Naturland zostaną wprowadzone do oferty w pierwszej połowie 2023 roku, po czym dyskonty będą sukcesywnie zwiększać udział artykułów z certyfikatem Naturland. Zgodnie z zasadą rabatową, klienci otrzymają produkty z certyfikatem Naturland w najlepszym stosunku ceny do jakości. Już dziś rolnicy Naturland wnoszą istotny wkład w ochronę i promowanie bioróżnorodności poprzez wdrażanie standardów Naturland.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem