Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

AMI: Rynek Apple słabnie

2023-01-17 22:00
Sytuacja w sprzedaży jabłek poprawiła się i branża ma nadzieję, że wiosną sytuacja na rynku będzie spokojniejsza, a ceny poszczególnych odmian twardsze. Czy to realistyczna ocena, czy myślenie życzeniowe? Zapasy jabłek w UE są obecnie jedynie średniej wielkości. Chociaż zapasy jabłek w UE na dzień 1 stycznia nie są jeszcze kompletne, AMI szacuje, że w magazynach znajduje się 3,8 mln ton jabłek. Daje to minus 300 tys. t jabłek w stosunku do roku poprzedniego, co zdecydowanie można sklasyfikować jako zgodne z rynkiem. Liczne kampanie przyspieszają sprzedaż i pojawiają się pierwsze sygnały o podniesieniu cen dla Gali. Golden Delicious, który nie jest jeszcze dostępny w

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem