Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

BMEL: Niemcy i Francja zgadzają się na ścisłą współpracę w kluczowych kwestiach europejskiej polityki rolnej

2023-01-23 21:00

Z okazji francusko-niemieckiej Rady Ministrów, która odbyła się w 60. rocznicę podpisania Traktatu Elizejskiego, federalny minister rolnictwa Cem Özdemir i jego francuski odpowiednik Marc Fesneau uzgodnili, że zintensyfikują współpracę w zakresie kluczowych projektów europejskiej polityki rolnej.

 

.

 

.

Federalny minister Özdemir powiedział: "Niemcy i Francja mają wyjątkowe i niezastąpione stosunki, których podstawy zostały położone 60 lat temu. Dla mnie oznacza to również odpowiedzialność za znalezienie wspólnej odpowiedzi na obecne wyzwania stojące przed całą Europą: kryzys klimatyczny, wymieranie gatunków i straszliwa wojna Putina na Ukrainie - w obliczu tych nakładających się kryzysów musimy bardziej niż kiedykolwiek pracować na rzecz odpornego i odpornego na kryzys rolnictwa. Sukces osiągniemy tylko razem"

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem