Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Centrum Kompetencji Rolnictwo Grupy Rewe umożliwia nowe sposoby współpracy

2023-01-18 22:00

Z dala od wąskich ograniczeń rozwiązań branżowych, łączy wiedzę fachową z zakresu handlu i rolnictwa dla świeżych impulsów, innowacyjnych podejść i nowych sposobów współpracy. W celu opracowania przełomowych konkretnych projektów wraz z ekspertami, partnerami z rolnictwa i zarządzania handlem detalicznym, które pomagają kształtować transformację zrównoważonego niemieckiego rolnictwa.

Spółdzielcza Grupa Rewe jest pierwszym sprzedawcą żywności w Niemczech, który utworzył centrum doskonałości dla rolnictwa. Jak informuje Grupa Rewe, w ten sposób powstanie forum, na którym eksperci z dziedziny rolnictwa - nauki, praktyki, produkcji oraz specjaliści z Grupy Rewe zajmujący się handlem detalicznym - będą rozwijać pomysły dla Niemiec, badać ich wykonalność i podejmować konkretne działania.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem