Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

FRUIT LOGISTICA: Belgia eksportuje coraz więcej gruszek do Niemiec

2023-01-23 21:00

Eksport gruszek belgijskich ma szeroką bazę sprzedaży na wielu różnych rynkach. Sprzedaż charakteryzowała się dobrymi wolumenami (358 521 t) w 2021 r., zgodnie z danymi VLAM/Eurostat, ale w pierwszych dziewięciu miesiącach 2022 r. nieznacznie spadła. Estonia stała się w ostatnich latach bardzo ważnym rynkiem dla belgijskich gruszek i jest jednym z 3 najważniejszych kierunków za Holandią i Francją. Ale również Niemcy, gdzie VLAM od lat promuje gruszki z Konferencji, a także Hiszpania, Polska i Włochy, coraz częściej kupują gruszki z Belgii. Eksport do Niemiec wzrósł w

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem