Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Landgard na targach FRUIT LOGISTICA: Koncentracja na produkcji i zrównoważonym rozwoju

2023-01-18 22:00
Po dwuletniej przerwie od targów, Landgard skupi się na mocnych stronach krajowych i międzynarodowych firm produkcyjnych oraz zrównoważonych rozwiązaniach dla sektora owoców i warzyw na targach FRUIT LOGISTICA w dniach 8-10 lutego 2023 r. Jako część wspólnego stoiska BVEO, stoisko Landgard o powierzchni 111 metrów kwadratowych wita międzynarodowych gości handlowych bezpośrednio po wejściu do hali 20 (stoisko B11). "Na naszym kolorowym stoisku targowym prezentujemy odwiedzającym szeroką gamę świeżych owoców i warzyw, które nasze nowoczesne gospodarstwa członkowskie uprawiają w kraju i za granicą przez cały rok. Pokażemy również zoptymalizowane opakowania i ekologiczne koncepcje, które

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem