Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

LOGISTYKA OWOCÓW: Belgijski specjalista w dziedzinie importu i eksportu, firma Gemex, nadal się rozwija

2023-01-23 21:00

Belgijska firma Gemex również będzie ponownie reprezentowana na tegorocznych targach. Belgijski importer i eksporter, specjalizujący się przede wszystkim w rynku niemieckim, konsekwentnie wykorzystywał trudną sytuację podczas pandemii do ekspansji i w tym celu inwestował w swoją infrastrukturę logistyczną.

Bezpośrednio obok kompleksu budynków, do którego firma wprowadziła się w Genk już w 2016 r., na tej samej powierzchni nowo dobudowano istniejące centrum przeładunku towarów, dzięki czemu do załadunku i rozładunku świeżych produktów dostępnych jest teraz łącznie 16 ramp. Nowa infrastruktura działa od maja 2022 roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem