Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Sorma: Bliskość klienta i sztuczna inteligencja

2023-01-23 21:00

Mijający rok zakończył się dla Sormy więcej niż zadowalająco: firma zamknęła rok 2022 obrotem w wysokości 190 mln euro - co oznacza wzrost o około 5,5% w stosunku do roku poprzedniego. Teraz FRUIT LOGISTICA jest tuż za rogiem.

W 2022 roku mocno skupiły się na integracji technologii Industry 4.0 i sztucznej inteligencji w swoich obiektach, informuje Andrea Mercadini, dyrektor generalny firmy. Wzmocnili również relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami, między innymi poprzez nową stronę internetową: "Cała nasza oferta 160 maszyn i ponad 50 wariantów opakowań jest zorganizowana w taki sposób, że każdy, całkowicie zgodnie z wymaganiami, może już

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem