Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Winogrona: "Regina di Puglia" - nowe wydarzenie w południowych Włoszech w lipcu

2023-01-23 21:00

W ramach czterodniowego wydarzenia, przedsiębiorstwa i organizacje mają spotkać się z decydentami z Europy i Bliskiego Wschodu, a także z dziennikarzami i blogerami, w Noicàttaro, mieście położonym na południe od Bari, w dniach 23-26 lipca.

.

Obszar ten jest znany z uprawy winogron i jest domem dla około 1800 gospodarstw produkujących na 2000 ha. Przy produkcji apulijskich winogron pracuje tam około 23 tys. osób. Celem "Regina di Puglia" jest zwiększenie uznania i świadomości regionu upraw oraz uczynienie z imprezy "międzynarodowej wizytówki" doskonałości puglijskich winogron, jak zapowiadają organizatorzy. FRUIT LOGISTICA będzie miejscem pierwszych spotkań z przedstawicielami branży oraz przekazania dalszych materiałów informacyjnych

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruchthandel.de
Fruchthandel.de

Wydawnictwo Fruchthandel to międzynarodowe przedsiębiorstwo medialne z siedzibą w Düsseldorfie. Jego głównym zainteresowaniem jest tematyką świeżych owoców i warzyw - od nasion i produkcji przez wszystkie etapy handlu aż do konsumentów.

Korzenie Fruchthandel sięgają roku 1916, kiedy to powstało specjalistyczne czasopismo "Früchtehandel", obecnie znane jako "Fruchthandel Czasopismo ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku w języku niemieckim, dzięki wysokiej fachowości, aktualności i zaangażowaniu w tematykę owoców i warzyw. Oprócz tygodnika "Fruchthandel Magazin" wydaje specjalne wydanie krajowe i tematyczne, roczny przewodnik branżowy oraz codzienny newsletter "Fruchthandel Newsmail".

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem