Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Poniedziałek 21 września 2020. Od wczoraj dodano 2218 ceny w 15 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Jednym z wystawców Fruit Expo będzie Bekuplast – polski, renomowany producent opakowań!

  |   Źródło:
Bekuplast to międzynarodowa firma produkująca 7,5 miliona opakowań rocznie. Przedsiębiorstwo nieustannie wdraża innowacyjne rozwiązania produkcyjne.

Oddziały firmy Bekuplast zlokalizowane są w Polsce, Norwegii i Niemczech. W ofercie marki dostępne są różnego rodzaju pojemniki w wielu rozmiarach, ułatwiające transport towarów. Jednym z najnowszych produktów firmy są pudła z rolkami oraz pojemniki-wkłady z ergonomicznymi uchwytami.


W ofercie Bekuplast znajdują się pojemniki, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w przemyśle, dystrybucji, ogrodnictwie oraz branży spożywczej. Firma nieustannie bierze aktywny udział w targach oraz wydarzeniach adresowanych do branży logistycznej.


Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo 2016 (www.fruitexpo.pl) organizowane są po raz trzeci i odbędą się 23 września 2016 roku w MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.